Ecopiwniczki: piwniczka ogrodowa
Zapraszamy do kontaktu:
+48 537 623 781
Benelote producent piwnica plastikowa w ziemi w ogrodzie
[javascript protected email address]

Ecopiwniczki Benelote - PIWNICZKA OgroDOWA

EcoPiwniczki są połączeniem tradycyjnej idei przechowywania produktów z wykorzystaniem naturalnego chłodu/ciepła ziemi i nowoczesnej technologii.

Nowoczesna EcoPiwniczka to idealny sposób przechowywania warzyw, owoców, domowych kiszonek, przetworów czy win. Zapewnia optymalną temperaturę (3-8 st. C) do składowania produktów żywnościowych, nie wymagając przy tym zużycia energii elektrycznej. Została zaprojektowana w oparciu o tradycyjny, bezszwowy design. Jest całkowicie szczelna. Wykonana z materiałów w 100% nadających się do recyklingu.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Benelote Sp. z o.o.

ul. Jeleniogórska 11/7
59-800 Lubań
woj. Dolnośląskie

Dział sprzedaży:
Tel. 537623781
[email protected]

Biuro:
Tel. 607063697
[email protected]

KRS: 0000863500
NIP: 6131584938

Nr konta bankowego: 91 1090 1955 0000 0001 4707 4888

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych

  Ogrodowe piwnice cieszą się coraz większą popularnością. Są ekologiczne, służą bowiem  do przechowywania żywności. Ich główna część znajduje się pod ziemią i służy do przechowywania warzyw, owoców, artykułów spożywczych, nalewek i wielu innych tego typu produktów. Przede wszystkim osoby, które ogrodnictwem zajmują się jedynie amatorsko, mogą na nowo odkryć starodawne metody gromadzenia żywności. Wiele osób zanim zdecyduje się na ogrodową piwnicę, zadaje sobie pytanie, czy warto. Jakie są jej zalety i wady?

  Do głównych zalet piwnic ogrodowych zaliczyć można:

  • oszczędność – przechowywanie własnych warzyw i owoców pozwala zaoszczędzić pieniądze. Dlatego też warto zrobić zapasy owoców, ziemniaków i innych warzyw.
  • ekologia i ochrona środowiska – piwniczki ogrodowe są przyjazne środowisku naturalnemu, bez dodatkowego zapotrzebowania na energię.
  • wysoka estetyka – mogą stanowić ozdobę ogrodu. Umożliwia stworzenie kompozycji kwiatów i ziół.

  Piwniczki ogrodowe mają zdecydowanie więcej zalet niż wad.

  Piwnica w ziemi to funkcjonalny element ogrodu, który służy do przechowywania warzyw sezonowych, owoców z własnej uprawy, przetworów i nalewek. Sprzyjają temu idealne warunki – przez cały rok panuje wewnątrz ich niska temperatura około 4-8 ºC.

  Piwniczka ogrodowa gwarantuje zachowanie świeżości przechowywanych w niej owoców i warzyw z Twojej własnej uprawy.

  Piwniczka ogrodowa jest rozwiązaniem przyjaznym środowisku bez dodatkowego zapotrzebowania na energię. Jest przestronna wewnątrz i praktycznie niewidoczna po zakopaniu w ziemi.

  Ponadto stanowi nowoczesne rozwiązanie tradycyjnych sposobów przechowywania, które gwarantuje szczelność, trwałość i utrzymanie czystości. Dzięki trwałej ramie i szerokim półkom można przechowywać dużą liczbę produktów. Natomiast lekka i dwuwarstwowa pokrywa wraz z komfortowymi schodkami ułatwia zdecydowanie poruszanie się. Co najważniejsze, piwniczka jest całkowicie szczelna – nie zawiera ani jednej spoiny.

  Wiele osób zastanawia się czy piwnice ogrodowe plastikowe można zainstalować w jeden dzień.
  Oczywiście jest to możliwe! Instalacja piwnicy ogrodowej zajmuje dokładnie 1 dzień, dzięki czemu można cieszyć się już dziś przydomową ogrodową spiżarnią.

  Gotowa piwnica plastikowa to element ogrodu, który nie tylko doda mu stylu, ale przede wszystkim jest bardzo funkcjonalny! Gwarantuje utrzymanie porządku w ogrodzie i świeżość przechowywanych w niej owoców i warzyw z Twojej własnej uprawy. Ponadto w ziemniance plastikowej możesz przetrzymywać domowe przetwory, alkohole, czy też inne produkty spożywcze.

  Ogromną zaletą gotowych piwniczek ogrodowych jest niska temperatura około 4-8 ºC. Z uwagi na ten aspekt, piwniczka ogrodowa doskonale sprawdzi się jako miejsce do magazynowania warzyw wymagających określonej temperatury, tj. marchwi, ziemniaków oraz owoców takich jak jabłka. Niska temperatura zapewni im świeżość na długi czas. Takie rozwiązanie jest przyjazne dla naszej planety.

  Piwnica w ogrodzie sprawdzą się również doskonale, jako ziemianka na wino, głównie ze względu na doskonałe warunki do przechowywania alkoholu w beczkach, czy butelkach.

  Piwniczki ogrodowe pełnią funkcje estetyczną – są wspaniałym dodatkiem do ogrodu, który można przyozdobić kwiatami.

  Firma Benelote oferuje szeroki wybór wysokiej jakości i trwałych gotowych piwnic ogrodowych plastikowych, które ubogacą Twój ogród i umożliwią Ci przechowywanie różnego rodzaju przydatnych rzeczy do prac ogrodowych, rekreacji na świeżym powietrzu, relaksu, a także przetworów, nalewek, czy też owoców i warzyw. W naszej ofercie znajdziesz dwa rodzaje piwnic ogrodowych: eco piwniczka i piwniczka Eco Light. Pierwsza z nich gwarantuje optymalną temperaturę od 3 do 8ºC i nie zużywa energii elektrycznej. Została w taki sposób stworzona, by w pełni zagospodarować przestrzeń i wykreować niepowtarzalną atmosferę. Plastikowa Eco Piwniczka stanowi nowoczesne, ekologiczne rozwiązanie, które zdecydowanie gwarantuje szczelność, a w dodatku pomaga utrzymać ogród w czystości. Ponadto Eco Piwniczka jest całkowicie szczelna, nie ma ani jednej spoiny i wpływa znacznie na komfort użytkowania. Przede wszystkim jest dostarczana w całości i od razu jest gotowa do użytkowania. To bez dwóch zdań najlepszy sposób na przechowywanie warzyw, owoców, domowych przetworów, czy alkoholi. EcoLight nie wymaga zużycia energii elektrycznej. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

  Piwniczki ogrodowe to funkcjonalne rozwiązanie dla Twojego ogrodu, bez względu na jego styl! Umożliwi Ci przechowywanie warzyw i owoców z Twojej uprawy, domowych przetworów, alkoholi, czy też innych produktów spożywczych. W piwniczkach ogrodowych przez cały rok panuje niska temperatura, mniej więcej od 4ºC do 8ºC. Z uwagi na to piwniczka ogrodowa doskonale sprawdzi się jako miejsce do magazynowania marchwi, jabłek, ziemniaków oraz innych warzyw i owoców, które powinny być przechowywane w niskiej temperaturze, by zapewnić jak najdłuższą świeżość. Warto zaznaczyć, że takie rozwiązanie jest również przyjazne dla planety.

  Piwniczka ogrodowa może służyć również jako spiżarnia na wino, z uwagi na doskonałe warunki do przechowywania alkoholu  oraz wielu innych alkoholi, np. piwa.  Piwniczki ogrodowe pełnią również funkcję estetyczną – stanowią przepiękny dodatek do ogrodu, który dodatkowo można ozdobić pachnącymi kwiatami.

  Szukasz wysokiej jakości, trwałych i estetycznych piwnic ogrodowych?

  Dysponujemy dwoma rodzajami piwnic ogrodowych: Piwniczką EcoPlus i Piwniczką EcoLight. Ta pierwsza gwarantuje optymalną temperaturę 3-8ºC, służy do przechowywania żywności i nie wymaga zużycia energii elektrycznej. Została tak zaprojektowana, by w pełni wykorzystać jej wnętrze poprzez wykreowanie niepowtarzalnej atmosfery. Plastikowa EcoPiwniczka to innowacyjne rozwiązanie, które zdecydowanie gwarantuje szczelność, a także pomaga utrzymać czystość. Charakteryzuje się dużą trwałością, ma metalową ramę i szerokie półki, które zostały umiejscowione dookoła piwniczki w taki sposób, by zagwarantować maksymalną ilość miejsca, tak, by można było przechowywać produkty. EcoPiwniczka jest całkowicie szczelna – nie zawiera ani jednej spoiny, co wpływa znacznie na komfort jej użytkowania. Dostarczana jest w całości i od razu jest gotowa do użytkowania. Piwniczka EcoLight to najlepszy sposób na przechowywanie warzyw, owoców, domowych przetworów, czy alkoholi. EcoPiwniczka EcoLight nie wymaga zużycia energii elektrycznej. Została zaprojektowana w taki sposób, by całkowicie wykorzystać jej wnętrze poprzez wykreowanie niepowtarzalnej atmosfery. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.