SPA w ogrodzie – pomysły i inspiracje

Wiosna to czas remontów, nowych pomysłów i zaskakujących aranżacji. Po zimie szczególne zadbaj o swój ogród. Zaprojektuj go tak, aby był Twoją prywatną oazą relaksu przez cały. Podpowiadamy jak zaaranżować unikalne SPA ogrodowe, które zaskoczy naturalnością i wyjątkowym klimatem.

Zamiast ogrodowego jacuzzi - drewniana balia z aeromasażem

Basen czy jacuzzi to powszechnie znane wyposażenie ogrodu. Teraz czas na nowe, ekologiczne i naturalne aranżacje. Zamiast zwykłego plastikowego jacuzzi, które chłonie mnóstwo energii, proponujemy energooszczędne balie. Balie wykonane są w całości z drewna, wyglądają bardzo naturalne i stylowo. Idealnie nadają się do nowoczesnego ogrodu. Gorąca kąpiel w takiej bali to czysta przyjemność. Idealny pomysł na wieczorny relaks we dwoje lub na spotkanie z przyjaciółmi. Drewniane balie zaopatrzone są w aeromasaż, który dodatkowo relaksuje.

Sauna ogrodowa do pełni szczęścia

Wiele osób relaks utożsamia z sauną – i w zasadzie nie ma co się dziwić. Seanse w saunie świetnie wpływają na nasze zdrowie, samopoczucie i skórę. Ale pomyślcie, jak może być przyjemnie mieć saunę w ogrodzie? Pełen relaks! Gorąca drewna sauna dostępna ma wyciągnięcie ręki. A po wieczornym seansie w saunie, kładziemy się na leżak i patrzymy w rozgwieżdżone niebo. Odpoczywamy, ochładzamy się, relaksujemy. A jeśli jest wciąż ciepło, wchodzimy do drewnianej wanny z zimną wodą. Wszystko w harmonii z naturą i co najważniejsze, w naszym prywatnym miejscu na ziemi.

Spa w ogrodzie - dodatki

Aranżując w ogrodzie SPA musisz pamiętać o pewnych dodatkach, dzięki którym miejsce będzie w pełni komfortowe. Konieczne będą leżaki lub wygodny zestaw wypoczynkowy. W końcu po gorącym seansie w saunie lub kąpieli miło się położyć. Może to być także oryginalny hamak. Jeśli zdecydujesz się na saunę w ogrodzie warto zaopatrzyć się także w sprzęt chłodzący – drewnianą wannę. Idealnyn dodatkiem do SPA może być również palenisko na wieczorne chłody lub grill. Na pewno przyda się podczas wspólnego relaksu z przyjaciółmi.

Kategoria: Aktualności Balie ogrodowe Sauny • Autor: darkx93 • 23 grudnia 2020 Tagi: Blog

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Benelote Sp. z o.o.

ul. Jeleniogórska 11/7
59-800 Lubań
woj. Dolnośląskie

Dział sprzedaży:
Tel. 537623781
[email protected]

Biuro:
Tel. 607063697
[email protected]

KRS: 0000863500
NIP: 6131584938

Nr konta bankowego: 91 1090 1955 0000 0001 4707 4888

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych